Relaxační a regenerační centrum


Pokud plánujete výlet do Hluboké nad Vltavou, neváhejte navštívit i RRC. Relaxační a regenerační centrum Vám nabízí relaxační pobyty, welness ubytování i welness hotel.Relaxační a regenerační centrum Hluboká je svým komplexním přístupem zcela ojedinělý projekt v péči o zdraví a krásu! RRC Hluboká se pyšní nejen luxusním 5hvězdičkovým hotelem, ale také veškerým komfortem Fitness,Wellness & Balneo služeb, které by mělo moderní wellness centrum nabízet.

„Naším posláním je nabízet ve svém přístupu k zákazníkům jedinečný a opravdu komplexní servis v péči o jejich zdraví a krásu! Jsme totiž přesvědčeni, že právě investice do péče o vlastní zdraví je ta nejvýhodnější! K naplnění tohoto poslání jsme v RRC Hluboká vytvořili ideální podmínky, nabízející našim klientům nejširší škálu vybavení a služeb ve velmi přátelském prostředí!“ vysvětluje autor projektu MUDr. Ladislav Pešl.

RRC Hluboká nabízí svým klientům exkluzivní část balneo provozu, kde si každý v bohatém spektru vodních procedur najde tu svou. Uhličitanové koupele, perličkové koupele, či exkluzivní koupele v nejmodernějších vířivých vanách. Jednou z nejžádanějších služeb jsou určitě masáže, které v nepřeberných obměnách nechybějí ani v naší nabídce. Samozřejmostí je také Privat club, vířivka a vnitřní relaxační bazén s příjemnou odpočinkovou zónu a barem. Navazující část wellness nabídne aroma saunu, finskou saunu, Římskou lázeň, infra saunu,Kneippovy lázně a solnou jeskyni. Klienti mají také možnost využít Beauty část, která nabízí kadeřnictví, manikúru, pedikúru, kosmetický salon, solárium a Beauty flair Collagen.

Ke zdravému životnímu stylu patří neodmyslitelně sport. V našem fitness naleznete nejen špičkové posilovací stroje, ale také speciálně sestavené stroje přímo na kruhový trénink, který je určen pro celkové a všestranné posílení partií celého těla. Opravdovou chloubou našeho fitness je pak Kardio zóna, vybavená nejmodernějšími běhacími pásy, crossovými trenažéry, steppery nebo veslařskými trenažéry a to vše vybavené unikátním systémem „Cardio cinema“.

 

Převzato z www.rrc-hluboka.comOtevírací doba

Pondělí - sobota 10:00 - 22:00 hod
Neděle
(1.4. - 30.9.)
10:00 - 22:00 hod
Neděle
(1.10. - 31.3.)
10:00 - 15:00 hod

Restaurace HUBERT

Nad parkovištěm 969
373 41 Hluboká nad Vltavou
CZECH REPUBLIC

Tel: +420 387 965 577
Fax: +420 387 965 577

www.restauracehubert.cz
hubert.hluboka@seznam.cz